2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kujawsko-pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Koronowo
Dodane 18 maja 2024

Zootechnik Fermy Drobiu

Lokalizacja

Koronowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Ferma drobiu i gospodarstwo rolne z powiatu bydgoskiego zatrudni, z możliwością zakwaterowania, na stanowisko: ZOOTECHNIK.

Poszukujemy osób:

·       lubiących zwierzęta i zainteresowanych sprawowaniem pieczy nad zwierzętami,

·       odpowiedzialnych, dyspozycyjnych, dokładnych,

·       zmotywowanych do samodzielnego działania i wdrażania innowacji,

·       nastawionych na wyznaczanie i realizowanie celów,

Obowiązki

·       nadzór zootechniczny nad stadem kurcząt brojlerów,

·       organizacja pracy zespołu,

·       prowadzenie dokumentacji hodowlanej,

·       planowanie, organizowanie i koordynacja chowu,

·       nadzór nad logistyką.

Wymagania:

·       wykształcenie kierunkowe, min. średnie: zootechniczne, weterynaryjne, rolnicze lub pokrewne,

·       dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,

·       zaangażowanie i chęć do pracy,

·       prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

·       stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, system motywacyjny,

·       przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie służbowe,

·       szkolenia z zakresu produkcji podnoszące kwalifikacje (w szczególności na początku przewidziane intensywne szkolenie zawodowe),

·       dobrą atmosferę w pracy,

·       wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków.

Lokalizacja

Koronowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Koronowo
ID: 917766391