2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Katowice
  7. Rehabilitacja i masaż - Bogucice
Dodane 14 maja 2024

Zoofizjoterapeuta do rehabilitacji zwierząt na terenie woj. śląskiego

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Firma EpiAnimal zatrudni do pracy:

Stanowisko: Zoofizjoterapeuta do rehabilitacji zwierząt na terenie woj. śląskiego

Miejsce: Katowice, woj. Śląsk

Opis Stanowiska: Poszukujemy doświadczonego zoofizjoterapeuty, który jest zainteresowany pracą z zwierzętami i ma umiejętności w zakresie rehabilitacji zwierząt. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie i leczenie różnych schorzeń fizycznych oraz urazów u zwierząt, głównie psów i kotów. Zadania będą obejmować prowadzenie sesji rehabilitacyjnych, opracowywanie spersonalizowanych planów leczenia, monitorowanie postępów pacjentów oraz współpracę z właścicielami zwierząt.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, ukończony kurs rehabilitacji zwierząt

  • Doświadczenie w pracy z różnymi gatunkami zwierząt, zwłaszcza psami i kotami

  • Znajomość technik zoofizjoterapeutycznych stosowanych u zwierząt, takich jak terapia manualna, terapia wodna, fizykoterapia, masaż itp.

  • Umiejętność pracy z właścicielami zwierząt, komunikatywność i empatia

  • Pozytywne podejście do pracy z różnorodnymi przypadkami i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeśli jesteś pasjonatem rehabilitacji zwierząt i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 918224835