2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Dodane 07 maja 2024

ZGOK Sp z o.o. w Olsztynie zatrudni księgową

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·            kontrola formalno-rachunkowa zewnętrznych dokumentów księgowych,

·            zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów oraz archiwizacja dokumentów finansowo- księgowych,

·            dekretowanie i wprowadzanie do ewidencji dokumentów księgowych- transakcji finansowych, rozliczeń międzyokresowych, rozliczeń pracowniczych, pozostałych operacji wewnętrznych,

·            nadzór nad ewidencją magazynową i uzgadnianie jej z kontami księgi głównej

·            przygotowywanie płatności

·            weryfikacja, uzgodnienie oraz przygotowanie deklaracji vat oraz jpk

·            bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

·            czynny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca/roku,

Poszukiwane kompetencje:

·            wykształcenie wyższe kierunkowe

·            min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce prawa handlowego

·            znajomość tematyki  zakresu kadr i płac oraz rozliczania projektów UE będzie dodatkowym atutem

·            bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości

·             umiejętność obsługi programu RAKS SQL

·            biegłość w obsłudze pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego

·            komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·            zaangażowanie w wykonane obowiązki

·            sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·            zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·            transparentne warunki wynagrodzenia

·            niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);

·            atrakcyjny pakiet socjalny i dofinansowania: świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do biletów, karnetów,

·            możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 916619322