2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ustroń
Alicja Kozdoń
Dodane 27 maja 2024

Zestawiacz (na wydziale mieszalni)

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Mokate S.A. z siedzibą w Ustroniu ul. Katowicka 265a zatrudni pracownika na

stanowisko: ZESTAWIACZ (na wydziale mieszalni)

Obowiązki:

·      Zasyp surowców zgodnie z daną recepturą mieszanki

·      Potwierdzanie zużyć surowców w systemie SAP

·      Weryfikacja etykiet identyfikacyjnych wydawanych surowców pod kątem ich zgodności ze zleceniami produkcyjnymi

·      Stosowanie się do obowiązujących instrukcji, informacji pisemnych, tablic ostrzegawczych, znaków, piktogramów

·      Utrzymywanie wysokich standardów czystości i organizacji na stanowisku pracy zgodnie z zasadami GMP I HACCP

 Wymagania:

·      Książeczka sanitarna

·      Uprawnienia na wózki widłowe (będą dodatkowym atutem)

·      Umiejętność pracy w zespole

·      Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

·      Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

 Oferujemy:

  • Dojazd do pracy z Cieszyna, Skoczowa, Koniakowa, Jaworzynki, Istebnej, Wisły i Ustronia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pełny etat

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • pakiety medyczne

  • ubezpieczenie grupowe

  • rabaty w sklepie firmowym Mokate

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 918032659