2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Katowice
  7. Spedycja - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 28 maja 2024

ZEGAN Transport zatrudni Spedytora Międzynarodowego

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko spedytora międzynarodowego

(wymagane doświadczenie)

Opis stanowiska pracy:

• organizowanie, planowanie transportu międzynarodowego i kabotażowego dla firmowej floty oraz zewnętrznych przewoźników

• kontrola procesu załadunku oraz dostaw towarów do klientów

• pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów

• nadzór nad dokumentacją spedycyjną

• przygotowywanie wyceny transportu dla klienta

• pozyskiwanie nowych klientów

• budowanie długotrwałych relacji z klientami

• dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych i transportowych oferowanych klientom

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego

• komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej

• łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

• atrakcyjne wynagrodzenie

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

• przyjazną atmosferę

CV proszę załączyć do wiadomości na OLX

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 747375104