2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Cieszyn
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnimy sprzedawcę/doradcę klienta w salonie obuwniczym w Cieszynie

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy sprzedawcę/doradcę klienta w sklepie ARMODO z markowym obuwiem na ul. Głębokiej w Cieszynie

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ KREATYWNĄ, DYNAMICZNĄ Z SILNĄ MOTYWACJĄ DO PRACY, A DO TEGO KOCHASZ BUTY - TA PRACA JEST DLA CIEBIE :)

Oczekiwania:

- dyspozycyjność w godzinach pracy sklepu

- umiejętność budowania trwałych relacji z klientem

- umiejętność pracy w zespole

- obsługa pakietu office

- obsługa kasy fiskalnej, komputera i terminala płatniczego

- silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację założonych celów

- radzenie sobie w sytuacjach stresowych i konfliktowych

- umiejętność organizacji pracy

- komunikatywność

- min. średnie wykształcenie

Mile widziana:

- doświadczenie w branży obuwniczej

- znajomość języka czeskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym

- znajomości zagadnień sprzedaży internetowej: allegro, fb, instagram, www

Obowiązki:

- bezpośrednia pomoc klientom w szybkim i komfortowym robieniu zakupów w salonie obuwniczym, poprzez przygotowanie towaru do sprzedaży, bezpośrednią sprzedaż i obsługę klienta

- dbałość o ekspozycję towaru, zgodnie z ustalonymi standardami pracy

- przyjęcia i zamawianie towaru do sklepu

- pomoc w przygotowaniu towarów do zamówień sklepu internetowego, przygotowywanie wysyłki z systemu sprzedażowego

- obsługa zwrotów i reklamacji

- wystawianie dokumentów handlowych

Obsługa urządzeń: komputer, telefon, kasa fiskalna, metkownica, drukarka, skaner.

Oferujemy:

- stabilną pracę w sympatycznym zespole

- wynagrodzenie uzależnione od wyników

- niezbędne narzędzia pracy

 - stabilne zatrudnienie

Miejsce pracy znajduje się w centrum Cieszyna i obejmuje poniższe dni:

pon - pt: 9:30 - 17:30

sob: 9:00 - 13:30

CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest F.H."SMILE" ul.Jarzębinowa 25, 43-424 Drogomyśl. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) .

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 761867376