2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Mokotów
Adam
Dodane 28 maja 2024

Zatrudnimy spedytora, dyspozytora...Materiały sypkie!

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Dyspozytor Drogowy Międzynarodowy / Krajowy. (materiały sypkie)

Miejsce pracy: stacjonarnie Warszawa

Główne zadania na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa zleceń transportowych klienta;

  • pozyskiwanie nowych zleceń transportowych;

  • ustalanie warunków współpracy z klientami;

  • codzienna współpraca z kierowcami w zakresie realizowanych zleceń;

  • realizacja założonych celów.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytor / dyspozytor;

  • umiejętność i swoboda w budowaniu długotrwałych relacji z klientami;

  • umiejętność pracy w zespole; lojalność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz obowiązków na stanowisku pracy;

  • umiejętność reagowania na zmieniająca się sytuacje rynkową;

  • znajomość giełd transportowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę; wynagrodzenie zasadnicze oraz premia, której wysokość zależy od Twoich osobistych sukcesów oraz sukcesu Twojego zespołu;

  • możliwość oraz wsparcie rozwoju kariery i doskonalenia zawodowego w dynamicznej, rozwijającej się organizacji; przyjazną atmosferę w pracy;

  • system benefitów jak dofinansowanie do zajęć sportowych - karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918283912