2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Terespol
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika biurowego

Lokalizacja

Terespol

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika do działu handlowego firmy Poleskie Specjały Industry sp. z o.o. Zajmujemy się produkcją tradycyjnych wędlin oraz garmażerki. Nasz towar dostarczamy do ponad kilkudziesięciu punktów w okolicznych województwach.

Obowiązki:

-telefoniczne przyjmowanie zamówień od klientów

-obsługa programu Subiekt GT (wprowadzanie zamówień, sprawdzanie/wystawianie faktur, korekt sprzedaży)

-kontrolowanie płatności kontrahentów

-kontrola dokumentów sprzedaży

-prowadzenie social mediów firmowych

-pomoc w sprawach księgowo-kadrowych

Wymagania:

-odpowiedzialność i zaangażowanie

-nienaganna kultura w kontakcie z klientem

-kreatywne pomysły

-komunikatywność

-samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

-umowę o pracę

-elastyczny czas pracy

CV prosimy wysłać na e-mail luz złożyć osobiście w siedzibie firmy: Terespol, ul Topolowa 2a, sklep Agusia. Więcej informacji udzielimy pod podanym numerem telefonu.

Lokalizacja

Terespol,

Lubelskie

Lubelskie, Terespol
ID: 914683333