2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Chorzów
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnimy spawacza-ślusarza

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorów

P.P.U.H. HYDROBUD Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

  • Spawacz-ślusarz

Miejsce wykonywania pracy:

teren województwa śląskiego

Zakres obowiązków:

Spawanie elektryczne i/lub gazowe (zgodnie z kwalifikacjami), prace warsztatowe

Wymagania:

  • chęć do pracy

  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność

  • mile widziane doświadczenie

  • ukończony kurs dot. spawania gazowego lub elektrycznego lub MAG

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie związane z remontami taboru kolejowego

  • mile widziane dodatkowe uprawnienia, np. przepalacza gazowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania

  • szkolenia i pozyskanie dodatkowych uprawnień

  • forma zatrudnienia - do uzgodnienia

  • mile widziani kandydaci 55+

  • Prosimy o przesyłanie CV mailem, przez formularz na OLX lub osobiście w siedzibie firmy w Chorzowie, ul. Inwalidzka 18 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Kontakt telefoniczny wyłącznie w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku. Prosimy o aplikowanie bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego, jeśli ogłoszenie jest widoczne, to znaczy, że jest aktywne. Aplikacje nie zawierające CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 777042191