2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Płock
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy PSYCHOLOGA do zespołu diagnostycznego

Lokalizacja

Płock

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie diagnoz klinicznych dzieci , nastolatków oraz dorosłych.

  • Diagnoza przesiewowa pod kontem trudności w rozwoju.

  • Wykonywanie badań specjalistycznych.

  • Tworzenie opinii psychologicznych.

  • Konsultacje z rodzicami.

  • Merytoryczne oraz emocjonalne wsparcie podczas diagnozy dziecka.

Oczekiwania

  • Ukończone jednolite studia magisterskie z psychologii

  • Ukończone studium pedagogiczne (lub ostatni rok kursu) lub ukończone studia z pedagogiki lub pedagogiki specjalnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, zaangażowanie, chęć do pracy w zespole

  • Chęć rozwoju zawodowego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej lub w żłobkach/przedszkolach

  • umiejętność przeprowadzania badań : ADOS II , Stanford-Binet, DSR , PEP 3 ITP.

Oferujemy

  • Możliwość elastycznych godzin pracy

  • Możliwość zwiększenia liczby godzin

  • Dostęp do narzędzi diagnostycznych oraz materiałów terapeutycznych

  • Interwizje, szkolenia specjalistyczne finansowane przez firmę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Jesteśmy zespołem psychologów, terapeutów specjalnych i logopedów świadczących usługi diagnostyczne dla dzieci z trudnościami oraz z podejrzeniem spektrum autyzmu w różnorodnych środowiskach.

Zachęcamy do kontaktu i wysyłania CV na adres kontaktowy

Pozdrawiamy i do usłyszenia!

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 914204319