2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łaziska Górne
  7. Przedstawiciel handlowy - Łaziska-Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego ze znajomością sprzedaży węgla

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łaziska Górne, Łaziska-Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Poszukujemy osoby dołączającej do naszego zespołu jako Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży węglowej. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dynamiczne środowisko pracy.

*Wymagania:*

  • Znajomość branży węglowej

  • Umiejętność aktywnej sprzedaży

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność w realizacji celów sprzedażowych

  • Pozytywne podejście do klienta

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, inne języki mile widziane

*Obowiązki:*

  • Aktywna sprzedaż produktów węglowych

  • Obsługa klienta, zarządzanie relacjami z klientami

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza rynku węglowego

*Oferujemy:*

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Profesjonalne szkolenie w zakresie produktów i technik sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, posiadającą wiedzę o branży węglowej, czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij CV i list motywacyjny na nasz adres mailowy.

Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy nasz sukces na rynku węgla!

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Łaziska-Centrum
ID: 915214810