2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
Dodane 04 czerwca 2024

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego - budownictwo prefabrykowane

Wynagrodzenie

7 500 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Solidna Ekipa, lider rynku polskiego w zakresie realizacji prac fundamentowych oraz budownictwa jednorodzinnego poszukuje pracowników na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów z danego regionu kontaktujących się przez media społecznościowe lub inne kanały reklamowe,

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, wysyłanie materiałów promocyjnych zainteresowanym,

  • obsługa Klientów kontaktujących się z centralą oraz placówkami Spółki,

  • przeprowadzenie wywiadu niezbędnego do sporządzenia wyceny,

  • współpraca z pozostałymi działami Spółki w celu przygotowania oferty,

  • przedstawienie oferty oraz umowy Klientowi,

  • raportowania efektów sprzedażowych,

  • uczestnictwo w szkoleniach, w tym raz w miesiącu na dwudniowym szkoleniu wyjazdowym w Warszawie (środa/czwartek).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe w postaci pensji zasadniczej,

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne od success fee w sprzedaży (od 1% do 3% wartości kontraktu netto przy średniej wartości kontraktu 425.000,00 PLN),

  • szkolenia z zakresu rozwiązań technologicznych stosowanych na rynku budowlanym,

  • szkolenia z zakresu obsługi handlowej i sprzedażowej prowadzone przez jednego z najbardziej uznanych trenerów w Polsce,

  • możliwość awansu,

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży budowlanej na rynku Polskim.

Oczekujemy:

  • znajomości branży budowlanej,

  • wykształcenia kierunkowego, technicznego związanego z budownictwem,

  • minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą procesów budowlanych lub obsługi Klienta w podobnej branży,

  • otwartości na nowości inżynieryjne,

  • dyspozycyjności,

  • zaangażowania,

  • wysokich umiejętności interpersonalnych,

  • ponadprzeciętnej kultury osobistej oraz dbałości o wizerunek Spółki jak i swój.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916492958