2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Nowa Huta
Dodane 19 kwietnia 2024

zatrudnimy pracownika magazynu

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w Krakowie Nowa Huta poszukuje:

PRACOWNIKA MAGAZYNU WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Obowiązki

  • przyjmowanie i sprawdzanie zgodności dostarczanego towaru z dowodem dostawy,
  • przygotowywanie i wydawanie z magazynu ekspediowanego towaru,
  • układanie, segregacja i porządkowanie towaru na pólkach (paletach),
  • pilnowanie poprawności i zgodności faktycznego stanu magazynu z komputerowym.
  • kontrola ilościowo-jakościowa towarów,
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania

  • odpowiedzialność i dokładność
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy z zespole
  • uczciwość, rzetelność i punktualność
  • nie wymagamy doświadczenia
  • uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat (zarobki od 3000 zł netto)
  • praca w trybie zmianowym (7-15, 10-18)
  • możliwość pracy dodatkowo płatnej w formie godzin nadliczbowych lub pracującej soboty
  • pracę w firmie o pozycji lidera na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
  • pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę
  • możliwość realizowania własnych umiejętności i ciągłego rozwoju
  • pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 220860803