2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Suchy Las
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnimy pomoc kuchenną

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisko POMOC KUCHANNA

Praca od środy do niedzieli

Wymagania:

  • Doświadczenie nie jest konieczne, chęć nauki i gotowość do pracy w zespole są mile widziane.

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i utrzymania wysokiej jakości usług.

  • Zdolność do pracy pod presją.

Obowiązki:

  • Pomoc kuchenna w przygotowywaniu potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni.

  • Czyszczenie i utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności pracy kuchni.

  • Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.

Obowiązkowa aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 916892494