2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podlaskie
  5. Sprzątanie - Białystok
  6. Sprzątanie - Mickiewicza
Marta
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnimy Panie na obiekty w Białymstoku

Lokalizacja

Białystok, Mickiewicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma EverGrupa istniejąca na rynku od 28 lat zatrudni osoby do sprzątania na terenie obiektów w Białymstoku.

Miejsca pracy: Adama Mickiewicza 103, 15-950 Białystok

lub

Węglowa 5, 15-121 Białystok

Godziny pracy: poniedziałek - niedziela (popołudnia) bądź poniedziałek - piątek (popołudnia)

Zakres obowiązków:

  • sprzątnie biur,

  • toalet

  • pomieszczeń socjalnych

  • klatki schodowej

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenie

  • terminowe wynagrodzenia.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Mickiewicza
ID: 917135722