2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podlaskie
  5. Sprzątanie - Białystok
  6. Sprzątanie - Bacieczki
Dodane 15 maja 2024

Zatrudnimy Panią do sprzątania Białystok ul. Produkcyjna

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma sprzątająca zatrudni Panią do serwisu sprzątającego obiektu w Białymstoku przy ul. Produkcyjnej.

Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 5:00 - 13:00 / 13:00 - 21:00 - zmianowa.

Obowiązki:

  • Sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych, serwis toaletowy, hali.

Oferujemy:

  • Pracę na stałe w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ( ponad 25 lat )

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenia

    Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu co najmniej umiarkowanym

    Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod nr. tel: 51*****27 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 883708746