2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Poznań
  7. Sekretariat, recepcja - Starołęka
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Recepcjonista

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

- bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- kompletowanie, weryfikacja, archiwizacja dokumentów,

- zapewnienie właściwego obiegu dokumentów,

- obsługa gości i spotkań wewnętrznych,

- wydawanie i konfigurowanie kart magnetycznych,

- prowadzenie rejestru czasu pracy pracowników (ewidencja wejść i wyjść),

- stały kontakt ze wszystkimi działami firmy,

- bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,

- nadzór nad serwisem urządzeń biurowych,

- współpraca z zarządcami budynku i serwisem technicznym,

- dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych,

- pomoc w zleconych pracach biurowych,

Wymagania:

- sumienność w wykonywaniu obowiązków, dokładność, rzetelność,

- otwartość, komunikatywność,

- wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,

- dobra organizacja czasu pracy,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel), weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej,

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00,

- umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,

- wynagrodzenie 3 800,00 zł netto + premia,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysyłanie aplikacji poprzez formularz OLX.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 916480767