2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Włosienica
Dodane 29 maja 2024

Zatrudnimy osobę na stanowisko MAGAZYNIERA

Lokalizacja

Włosienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rail Polska Sp. z o.o. świadczy przewozy kolejowe cargo własnym taborem, wykonuje naprawy lokomotyw i wagonów oraz produkuje własne lokomotywy.

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKU MAGAZYNIERA w Regionie Południe we Włosienicy

 Zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek materiałów

  • Wydawanie materiałów pracownikom zatrudnionym w firmie

  • Przygotowanie części i towarów do wysyłki

  • Prowadzenie ewidencji składowanych towarów za pomocą systemu ERP

  • Oznaczanie towarów składowanych na magazynie i miejsc ich składowania

  • Prace inwentaryzacyjne

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie średnie

  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

  • Umiejętność obsługi komputera programy pakietu Office (Word, Excel), szczególnie ceniona znajomość programu magazynowego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność

        Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Praca w systemie 2-zmianowym

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość doskonalenia zawodowego - finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • zapewnienie posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym

    Wynagrodzenie - ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej, uzależnione od posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z tymi kandydatami, którzy spełniają nasze zawodowe oczekiwania.

Lokalizacja

Włosienica,

Małopolskie

Małopolskie, Włosienica
ID: 918456425