2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lubartów
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnimy osobę do sterylizacji narzędzi i sprzątania gabinetu

Wynagrodzenie

4 500 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Smile Institute to prężnie rozwijający się gabinet stomatologiczny. Poszukujemy osoby do pomocy przy sterylizacji dużej ilości narzędzi stomatologicznych.

Zakres zadań:

·        sterylizacja narzędzi stomatologicznych

·        dbanie o czystość recepcji w ciągu dnia przyjęć

·        sprzątanie gabinetu stomatologicznego po przyjęciach

Zapewniamy pełne szkolenie z wykonywanej pracy.

Zatrudnimy na pełen lub część etatu.

Prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 917127684