2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy operatorów maszyn!

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obsługę i nadzór nad działaniem maszyn używanych w procesie produkcyjnym,

  • Dostosowywanie parametrów maszyn do wymagań procesu produkcyjnego,

  • Nadzór nad pracą maszyn w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego. W przypadku awarii lub nieprawidłowości operator podejmuje działania naprawcze lub informuje odpowiednie służby techniczne,

  • Sprawdzanie jakości produkowanych wyświetlaczy poprzez kontrolę ich parametrów technicznych i wyglądu zgodnie z określonymi standardami jakości,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny, dbanie o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych pracowników,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym, takiej jak raporty dziennie czy dokumentacja kontrolna.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn,

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziany profil mechaniczny,

  • Pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w Lublinie, w profesjonalnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szeroki wachlarz perspektyw dalszego rozwoju wewnętrznego,

  • Szkolenia oraz rozwój zawodowy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914212050