2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Żabokliki
Olan Sp. z o.o
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnimy na stanwisko: Ślusarz/Monter/pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 500 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żabokliki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Olan Sp. z o.o. - polski producent rusztowań i szalunków poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Ślusarz/Monter/Pracownik produkcji

Zakres obowiązków

  • obsługa narzędzi ręcznych do obróbki metalu

  • obsługa pras (do przyuczenia)

  • zdolności manualne

  • praca w systemie zmianowym

Od kandydata oczekujemy

  • dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu pracy

  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • mile widziane Panie

Oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie.

  • pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 2 zmianowym w godz. 6-14; 14- 22

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

  • niezbędne narzędzia do pracy.,

  • możliwość rozwoju przy produkcji zaawansowanych konstrukcji stalowych.

  • możliwość przyuczenia,

  • szkolenia i kursy pracownicze,

  • możliwość dłuższej współpracy na podstawie umowy o pracę

Kontakt: CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy OLAN Sp. z o.o. w Żabokliki , 08-110 Siedlce od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.00, lub przesłać na adres mailowy info(małpa)olan.siedlce.pl lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Żabokliki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żabokliki
ID: 687458074