2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Radzikowice
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnimy na stanowisku Monter rozdzielnic elektrycznych

Lokalizacja

Radzikowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozwijająca się firma, specjalizująca się w produkcji obudów i rozdzielnic elektrycznych zatrudni na stanowisku Monter rozdzielnic elektrycznych na wydziale elektrycznym.

Opis stanowiska:

  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych,

  • Montaż aparatów, urządzeń na płytach montażowych,

  • Wykonywanie połączeń elektrycznych między aparatami i urządzeniami,

  • Wykonywanie elewacji wraz z okablowaniem.

  • Montaż aparatury kontrolno- pomiarowej,

  • Podłączanie urządzeń według schematu elektrycznego

  • Raportowanie z zakresu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Dyspozycyjności/gotowości do efektywnego działania,

  • Dokładności i starannego wykonywania prefabrykacji.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Dokładności i odpowiedzialności za powierzone projekty,

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

  • Mile widziane uprawnienia SEP E do 1kV

    Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym w siedzibie firmy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i uprawnień zawodowych.

Dane zawarte w cv będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Po zakończeniu rekrutacji zostaną trwale zniszczone.

Lokalizacja

Radzikowice,

Opolskie

Opolskie, Radzikowice
ID: 761841940