2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy na stanowisko: Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy pracownika w dziale handlowym:

- dobra znajomość pakietu MS Office,

- wysoka kultura osobista i komunikatywność,

- zaangażowanie i samodzielność,

- oświadczenia w pracy z ludźmi

Zakres obowiązków:

-kontakt z klientem: głównie telefoniczny i mailowy,

- Składanie ofert

-wsparcie w bieżących pracach administracyjnych,

-koordynowanie obiegu informacji i korespondencji,

-przeprowadzanie procesu rekrutacji,

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- niezbędne narzędzia do pracy

- stałe godziny pracy ( do ustalenia) od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

O nas

Nasza firma (DEMIHOME SP Z O.O.) specjalizuje się w integracji systemów przemysłowych, projektowaniu i dostarczaniu komponentów do kompleksów automatyki w zakresie systemów sterowania procesami.

Nasza strona internetowa: www.bspautomation.com

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 915298026