2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódzkie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódź
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Polesie
Dodane 16 maja 2024

Zatrudnimy Młodszą Księgową

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro Podatkowo - Księgowe zatrudni Młodszą Księgową

Zakres obowiązków: Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego. Prowadzenie rejestrów VAT. Księgowanie dokumentów (podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość). Sporządzenie deklaracji podatkowych. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Wymagania: Umiejętność obsługi komputera. znajomość programów księgowych (mile widziana znajomość programu Symfonia). Wykształcenie kierunkowe o specjalizacji finanse – rachunkowość lub pokrewne. Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości. Praktyczne doświadczenie zawodowe w księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym) Rzetelność, sumienność, dobra organizacja pracy. Warunki pracy: Stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze czasu pracy. Praca w zgranym zespole oparta na współpracy. Merytoryczne wsparcie ekspertów z bogatym doświadczeniem. Miejsce pracy w Łodzi.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 918666514