2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Chrzanów
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy magazyniera - skład budowlany

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Skład budowlany zatrudni magazyniera.

Opis stanowiska pracy:

1.       załadunki, rozładunki oraz kontrola dostaw i wydawania towarów

2.      kontrolowanie stanów magazynowych

3. praca na terenie Chrzanowa

Jeśli szukasz pracy i spełniasz poniższe wymagania,

  • odpowiedzialność, systematyczność

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

prześlij CV przez formularz kontaktowy OLX, nie telefonicznie, z góry dziękujemy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli RODO : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Zapraszamy do współpracy

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 910590903