2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Baniocha
Dodane 14 maja 2024

Zatrudnimy Magazyniera

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hal Sp. z o.o. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną w 1991 roku. Od ponad 25 lat sukcesywnie rozbudowujemy portfolio naszych produktów, tworząc rozwiązania dostosowane do oczekiwań różnych grup Konsumentów.

W tym czasie udało nam się wypracować wiodącą pozycję na polskim rynku w kategorii markowych odświeżaczy powietrza w żelu. Staliśmy się także jednym z liderów produkcji kostek toaletowych oraz gąbek kąpielowych w Polsce.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

                      Magazynier

Zakres obowiązków

·        Przygotowywanie i kontrola zamówień do wysyłki

·        Właściwe rozmieszczanie towaru w magazynie

·        Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Samodzielność i zaangażowanie

·        Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·        Praca w systemie dwuzmianowym

·        Prywatną opiekę medyczną

·        Kartę Multisport

·        Dodatkowe ubezpieczenie na życie

·        Dodatkowe świadczenia socjalne ( wczasy pod gruszą, bony świąteczne)

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 770928530