2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Wola
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnimy kucharzy produkcyjnych

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Yummy Catering Sp. z o.o. poszukuje kucharzy produkcyjnych! Stanowisko: Kucharz/Kucharka Kuchni - produkcja Lokalizacja: Warszawa, ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia 78b O firmie: YUMMY CATERING/YUMMY PARTY BOX to firma cateringowa, która stawia na najwyższą jakość i świeżość dań. Specjalizujemy się w obsłudze eventów. Nasza pasja do kulinariów jest widoczna w każdym przygotowanym przez nas daniu, a nasze zespoły kucharzy są sercem naszej działalności. p> Wymagania: • Doświadczenie w pracy w kuchni, preferowana praca w cateringu eventowym
 • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
 • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
 • Pasja do gotowania i chęć ciągłego doskonalenia się
 Obowiązki: • Przygotowywanie produkcji pod eventy oraz eleganckie yummy boxy
 • Zapewnienie zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności
 • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia terminowej i efektywnej realizacji zamówień
 • Kreowanie nowych, innowacyjnych dań oraz adaptacja istniejących przepisów do różnorodnych potrzeb klientów
 Oferujemy: • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku
 • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
 • Elastyczny grafik pracy
 • Konkurencyjne wynagrodzenie, posiłki, premie uznaniowe, premie okolicznościowe
 Jeśli jesteś pasjonatem kulinariów, masz doświadczenie w pracy w kuchni, a także chcesz dołączyć do zespołu Yummy Catering to czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Dołącz do naszej ekipy i razem stwórzmy wyjątkowe doznania kulinarne dla naszych klientów!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912368831