2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Karniewo
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy Kucharza/Szefa kuchni

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Karniewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Kreatywnego Kucharza/ Szefa Kuchni

Restauracja Wróblewscy istnieje już od 7 lat i od samego początku stawiamy na wysoką jakość, świeże składniki oraz kreatywne podejście do kulinariów. Aktualnie poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Kucharza/ Szefa kuchni, który będzie kierował naszą kuchnią, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w procesie gotowania.

Lokalizacja: [Karniewo, UL, Ciechanowska 17]

Obowiązki:

  • Opracowywanie sezonowych dań.

  • Aktywny udział w procesie gotowania, dbając o wysoką jakość i estetykę podanych dań.

  • Kierowanie zespołem.

  • Kontrola jakości surowców i gotowych dań.

  • Zarządzanie zapasami.

  • Współpraca z dostawcami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza/Szefa Kuchni.

  • Kreatywne podejście do kulinariów i umiejętność tworzenia nowych, atrakcyjnych dań.

  • Umiejętności organizacyjne i zdolność do zarządzania zespołem.

  • Pasja do gotowania, zaangażowanie oraz pozytywne podejście do pracy.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w przyjaznym środowisku.

Do zobaczenia w RW

Lokalizacja

Karniewo,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Karniewo
ID: 912882297