2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Aniołki
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnimy KUCHARZA

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do restauracji w sercu Gdańska - Fahrenheit by Jack's -zatrudnimy samodzielnego kucharza. Specjalizujemy się w daniach kuchni amerykańskiej ale nie tylko. Szukamy osoby z pełną dyspozycją, zaangażowanej, ambitnej. Jesteśmy lokalem z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli praca „na kuchni” nie jest jedynie centrum twoich przychodów, ale również pasją, zapraszamy! Poszukujemy osób z nietuzinkowym wyczuciem smaku i masą pozytywnej energii, która zawsze stara się sprostać wymaganiom naszych gości.

Obowiązki:

-Skoncentrowanie na wysoką jakość produkcji,

-Utrzymywanie miejsca pracy w czystości i higienie,

-Dbanie o atrakcyjny i apetyczny wygląd potraw restauracyjnych,

-Przyrządzanie różnorodnych potraw według receptur i norm jakościowych,

Wymagania:

-Minimum roczne doświadczenie w pracy na kuchni

-Umiejętność pracy pod presją czasu,

-Umiejętność organizacji pracy i priorytetyzowania zadań,

-Znajomość zagadnień związanych z HACCP,

Oferujemy:

-Stawka od 33zł netto/h – stawka uzależniona od doświadczenia

-Stabilne warunki zatrudnienia,

-Grafiki dostosowane do Twoich potrzeb,

-Zatrudnienie na pełen etat.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 918036189