2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Połomia
Dodane 09 maja 2024

zatrudnimy kosztorysanta

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Połomia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

·        przygotowywanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych

·        analiza dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych

·        sporządzanie przedmiaru robót i udział w wizjach lokalnych

·        przygotowywanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty, współpraca z Inwestorem

Wymagania:

·        praktyczna umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów

·        doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta

·        praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word), Norma

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

·        praktyczna znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz przepisów z nimi związanych

·        prawo jazdy kat. B

Praca od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 15.00

Lokalizacja

Połomia,

Śląskie

Śląskie, Połomia
ID: 631938369