2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łuków
Dodane 05 maja 2024

Zatrudnimy konsultanta do salonu Play w Łukowie

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukujemy kandydata na stanowisko konsultanta do salonu Play w Łukowie

Stanowisko:

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play

Miejsce pracy: Salon Play Łuków Kaufland

Obowiązki:

Sprzedaż produktów oraz usług Operatora Play,

Obsługa Klienta zgodnie ze standardami,

Utrzymanie relacji z obecnymi klientami, kontakt telefoniczny

Utrzymanie porządku w salonie

Mile widziane będą:

Wykształcenie co najmniej średnie,

Odpowiedzialność i kultura osobista;

Motywacja do pracy i chęć uzyskania wysokich zarobków

Gotowość do pracy również w soboty (co druga, w zamian inny dzień wolny) oraz niedziele handlowe (1-2 w roku)

My oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat,

Atrakcyjny system wynagrodzeń, wysokie zarobki

Szkolenia, podnoszące Twoje umiejętności oraz kompetencje,

Przyjazną atmosferę pracy.

CV, najlepiej ze zdjęciem, prosimy przesłać w odpowiedzi na to ogłoszenie lub osobiście w salonie.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami, zależnie od ilości zgłoszeń.

Administratorem danych jest SIM-CARD z siedzibą ul. Narutowicza 44, 21-500 Biała Podlaska. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail biuro[małpa]simcard.com.pl Wycofanie zgody uniemożliwi nam jednak uwzględnienie Cię w dalszym procesie rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu otrzymania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - odpowiednio przez 90 dni.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 915209689