2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Niemodlin
Dodane 21 maja 2024

zatrudnimy kierowców kat. c+e

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niemodlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Zatrudnimy kierowców kat. C+E. Jesteśmy firmą transportową, nieustannie poszerzającą obszar działania. Zajmujemy się przewozem ładunków ponadgabarytowych na terenie całej Europy. Jeśli chcesz robić coś ciekawego i chcesz, aby Twoja praca była Twoją pasją, zapraszamy do współpracy. Jeśli posługujesz się językiem obcym ( angielski, niemiecki, rosyjski) , będzie to Twoim dodatkowym atutem. Zapewniamy: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się stawka zasadnicza , wynagrodzenie za pracę za granicą i premia, stabilne warunki zatrudnienia, dodatkowy pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.

Twoje obowiązki :

  • Kierowanie pojazdem kategorii C+E.

  • Realizacja tras krajowych i zagranicznych.

  • Troska o powierzony sprzęt.

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy.

  • Praca w systemie równoważnym

  • Wykonywanie zadań transportowych.

  • Nadzór nad załadunkiem .

  • dbałość o dokumenty pojazdu, przewozowe i rozliczeniowe

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E.

  • Ukończony kurs na przewóz towarów.

  • Elastyczność czasowa.

  • Gotowość do długotrwałej współpracy.

  • Doświadczenie w prowadzeniu określonego typu pojazdu.

  • Dyspozycyjność

  • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji do przewozu towarów.

Lokalizacja

Niemodlin,

Opolskie

Opolskie, Niemodlin
ID: 918208704