2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdynia
  6. Kierowca - Dąbrowa
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnimy kierowcę, 8-10 tys netto na rękę, pełny etat, kat. C+E

Wynagrodzenie

11 251 - 14 185 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Xgiełda to firma, która zajmuje się sprzedażą maszyn leśnych oraz części do nich. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i osób prywatnych poszukujących maszyn i urządzeń nowych oraz używanych. Doświadczenie, współpraca w każdym dziale, kompetencje oraz dobra atmosfera sprawiają, że tworzymy zgrany zespół, który potrafi sprostać wymaganiom naszych Klientów. Specjalizujemy się przede wszystkim w imporcie i sprzedaży maszyn zza granicy. Współpracując z wieloma zagranicznymi i polskimi dostawcami, przez lata wypracowaliśmy sobie zaufanie i profesjonalizm, które mają swoje potwierdzenie w wynikach sprzedażowych.

W związku z zakupem drugiego zestawu poszukujemy osoby do pracy, jako:

Kierowca kat. C + E

Miejsce pracy: Gdynia

ZADANIA:

·        Załadunek i rozładunek pojazdów i maszyn leśnych (pełne szkolenie)

·        Transporty w Polsce i za granicą, 50% czasu pracy transport w kraju, 50% UE

·        Dbanie o stan techniczny pojazdu i naczepy

·        Prowadzenie książki eksploatacji pojazdu

WYMAGANIA:

·         Aktualne prawo jazdy C+E

·         Aktualne badania lekarskie i psychotesty

·         Aktualna karta kierowcy

·         Minimum 1 letnie doświadczenie w transporcie maszyn na naczepach Tiefbett

OFERUJEMY:

·         Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę na pełen etat

·         Interesującą pracę związaną z realizacją odpowiedzialnych zadań

·         Szkolenia produktowe

·         Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Wsparcie merytoryczne

·         Nabycie cennego doświadczenia i dużej wiedzy w prężnie rozwijającej się firmie

·         Posiłek w czasie pracy, kartę multisport

·         Pracę w młodym zespole

·         Miesięczne wynagrodzenie za pracę od 8 tys netto do 10 tys netto, w zależności od przepracowanych dni

·         Większość weekendów wolnych

Wyślij CV lub zadzwoń +48**********06

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Dąbrowa
ID: 771582976