2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy Inżyniera budowy/Koordynatora

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o

Ul. Chrzanowskiego 23b,  87-100 Toruń

Zatrudni

Inżyniera Budowy/ Koordynatora

 Miejsce pracy : kujawsko-pomorskie/Toruń

Opis stanowiska

  • Wspieranie kierownika budowy przy realizacji robót budowlanych;

  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej i technicznej;

  • Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;

  • Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami;

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;

  • Kontrolowanie podwykonawców wszystkich branż i specjalności zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP;

  • Koordynowanie zamówień materiałów, sprzętu, transportu i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie.

  • Możliwe wyjazdy w delegację

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, dobrze widziane wyższe (kierunek – Budownictwo ogólne);

  • Samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy;

  • Uczciwość, odpowiedzialność i profesjonalizm;

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Pracę w renomowanej Firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 913960314