2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tarnobrzeg
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnimy Elektromechanika samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

P.W Transdźwig - Stale poszukuje Elektromechanika samochodów ciężarowych.

Zakres Obowiązków:

  • ustalanie przyczyn uszkodzeń pojazdów, poszczególnych zespołów i mechanizmów,

  • kompleksowe naprawy,

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia).

Nasze Wymagania:

  • sumienność, dokładność, skrupulatność, punktualność, szybka adaptacja w nowym środowisku,

  • Logiczne myślenie, wielozadaniowość,

  • Dobra umiejętność organizacji pracy,

  • Umiejętność ustalania priorytetów,

  • Znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,

Oferujemy:

  • Wsparcie we wdrożeniu na nowym stanowisku,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,

  • Możliwość szkoleń,

  • Praca od poniedziałku do piątku od 7 do 15,

Na wiadomości SMS nie odpisujemy. Prosimy o przesyłanie aplikacji po przez serwis OLX - wszystkie aplikacje do nas trafiają i każde CV jest skrupulatnie analizowane - Osoba przez nas wybrana zostanie o tym poinformowana oraz zaproszona na spotkanie rekrutacyjne. Jeśli czytasz to ogłoszenie to znaczy, że oferta pracy jest nadal aktualna.

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 918005283