2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łazy
Dodane 18 maja 2024

Zatrudnimy dziewczynę do obsługi sklepu internetowego i stacjonarnego

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza firma z branży oświetlenia i sprzętu AGD zatrudni na stałe do naszego młodego zespołu dziewczynę do pracy na stanowisku "Sprzedawca sklepu internetowo-stacjonarnego".

Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową jak i detaliczną.

Miejsce pracy 05-552 Łazy woj. mazowieckie.

Idealna kandydatka powinna być w wieku 22-35 lat mówić poprawną polszczyzną, mieć nienaganną prezencję i chęć do pracy, szybkiego uczenia się oraz rozwoju osobistego.

Powinna także posiadać co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży, robieniu zdjęć produktów i prostej obróbce tych zdjęć do celów wystawiania ofert w sklepie internetowym i platformach sprzedażowych.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:00

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o miłą i fachową obsługę klienta sklepu internetowego i stacjonarnego(sprzedaż bezpośrednia oraz mailowa i telefoniczna obsługa klienta).

  • Robienie zdjęć produktów i ich prosta edycja (dowolne programy graficzne).

  • Wystawianie ofert na platformach sprzedażowych typu allegro, olx, facebbok itp.

  • Staranność o odpowiednią ekspozycję produktów i czystość w miejscu pracy.

  • Prace biurowe, ewentualne reklamacje i inne prace wskazane przez przełożonego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie przez pierwsze 3 miesiące 3500zł netto/msc., później 4000zł netto/msc. dodatkowo dzielimy się z Tobą zyskiem wypłacając Ci prowizję od Twojej sprzedaży.

  • Prowizja od Twojej sprzedaży 3% (np. przy sprzedaży za 100 000zł zarobisz dodatkowo 3000zł do wynagrodzenia).

  • Atrakcyjne zniżki na firmowe produkty

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwijania kreatywności.

  • Ciekawą pracę i możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Przyjazną (nie korporacyjną) atmosferę.

  • Dla chętnych wyjazdy i spotkania integracyjne.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu oraz przesyłania swojego CV za pomocą portalu OLX.

Uprzejmie informujemy , że odpowiadamy tylko na wybrane oferty .

Do CV prosimy koniecznie dołączyć załącznik o treści :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Łazy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łazy
ID: 919084037