2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Nowy Sącz
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy do działu SEO - osobę sprawnie poruszającą się w temacie.

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Asystentów w dziale SEO. Jeżeli uważasz że Twoja wiedza jest na odpowiednim poziomie, chcesz się rozwijać i chcesz dołączyć do naszego zespołu - jest możliwość awansu na Kierownika Działu.

Miejsce pracy: biuro Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

– Tworzenie witryn (zaplecze);

– Wprowadzanie zmian na witrynach klientów;

– Linkowanie witryn klientów oraz zaplecza;

– Kontrola parametrów i linków do witryn;

– Pomoc w optymalizacji witryn klientów.

Gwarantujemy:

– Profesjonalne stanowisko z dwoma monitorami;

– Szkolenia i rozwój w zakresie SEO;

– Wraz z rozwojem umiejętności możliwość awansu na stanowisko kierownicze

– Doświadczenie z pracą w wielu środowiskach, skryptach i stronach www;

– Projekty rozwijające umiejętności;

– Niezbędne narzędzia pracy;

– Pracę w biurze w Nowym Sączu

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie prześlij nam swoje CV.

Przesyłając aplikację poprzez e-mail prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Poprzez kliknięcie w pole "Napisz wiadomość" i przesyłając dokumenty rekrutacyjne:

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem Twoich danych osobowych, udostępnionych na potrzeby rekrutacji, jest firma e-prom sp. z o.o. Nikomu ich nie przekazujemy i przechowujemy je tylko w czasie tej rekrutacji.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 754170840