2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Michałowice
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnimy do biura i obsługi sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Michałowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Producent ziół i herbat zatrudni odpowiedzialną osobę

do biura handlowego na stanowisko; pracownik obsługi sklepu internetowego i social mediów:

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub kierunkowe(mile widziane kierunki ekonomiczne, informatyczne, rachunkowość, zarządzanie),

- Dobra praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),

- Doświadczenie w pracy z dokumentami księgowymi typu FV,WZ, MM itp.

- Znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem.

- Znajomość programu Prestashop, Allegro, Eurocash, Canva

- Bardzo dobra umiejętność samodzielnej organizacji pracy, kreatywność, łatwość w pisaniu, pracowitość i solidność.

- Umiejętność poruszania się oraz wyszukiwania informacji w Internecie, znajomość obsługi popularnych portali internetowych.

Opis stanowiska:

Poruszanie się w programie handlowo księgowym Subiekt GT. Tworzenie i wysyłanie ofert handlowych, korespondencja z odbiorcami i dostawcami, Obsługa sklepu internetowego, prowadzenie sprzedaży na Allegro, Eurocash, zarządzanie firmowymi socjal media, Administracja sprzedaży w sklepie internetowym, promocje, rozliczanie. Generowanie dokumentów księgowych i zleceń na platformach EDI (e-faktury, zlecenia transportowe). Kontrola magazynów w sklepie.

Oferujemy:

- Stabilne długookresowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i rezultatów,

- Duża samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,

- Wsparcie merytoryczne ze strony Zarządu Spółki,

- Bardzo ciekawą i pełną nowych wyzwań pracę.

Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem i po wcześniejszym spr. lokalizacji firmy Michałowice 32-091, ul.Komora 32.

Lokalizacja

Michałowice,

Małopolskie

Małopolskie, Michałowice
ID: 872599810