2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Targówek
Dodane 27 maja 2024

Zatrudnimy dekarza do montażu pap termozgrzewalnych - WARSZAWA

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma dekarska specjalizująca się z wykonywania dachów płaskich zatrudni samodzielnego DEKARZA do montażu systemów pap termozgrzewalnych.

 Opis stanowiska:

- montaż systemów pap termozgrzewalnych na powierzchniach poziomych i pionowych

- montaż termoizolacji na dachach

- obróbki przelewów, wpustów

- obróbki papą innych urządzeń na dachach

 Co oferujemy:

- Umowę o pracę

- Gwarancję stabilnej pracy

- Terminowe wynagrodzenia

- Możliwość pobrania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy

- Pełne wyposażenie w profesjonalne narzędzia i ubrania robocze

- Praca w młodym i fachowym zespole

- Szkolenia z nowych technologii

Czego oczekujemy:

- doświadczenia i znajomości technologii systemów pap termozgrzewalnych

- samodzielności i dokładności w pracy

- umiejętności pracy w grupie

- zaangażowania

 Dodatkowymi atutami będą:

- Prawo jazdy kat. B

 Dodatkowe informacje:

Dołączając do naszego zespołu dostajesz gwarancję stabilności zatrudnienia bezpośrednio w profesjonalnej Firmie dekarskiej.Dajemy również możliwość rozwoju osobistego, szkoleń z nowych technologii.

 Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku po godz. 17:00

Prosimy do dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych – PBN Invest Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679(RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 917950936