2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Kujawsko-pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Toporzysko
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy Cukiernika

Lokalizacja

Toporzysko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Piekarnia - Cukiernia "MR.MAX" Tadeusz Śliwa poszukuje osoby na stanowisko: CUKIERNIKA

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat lub dorywczo (umowa zlecenie)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy 1-zmianowej

  • wykształcenia i/lub doświadczenia w branży cukierniczej

  • znajomości technologii produkcji ciast

  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • zaangażowania i staranności

Opis stanowiska:

Praca związana z produkcją ciast deserowych, tortów i ciastek.

Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów dlatego cały proces produkcji wykonywany jest ręcznie od biszkoptów przez kremy po dekorację końcowe.

Jeżeli jesteś osobą ambitną i zainteresowaną pracą w naszym zespole, zapraszamy do kontaktu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Toporzysko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toporzysko
ID: 745840545