2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Bielsko-Biała
Dodane 29 maja 2024

zatrudnimy asystentkę/higienistkę stomatologiczną

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Gabinet stomatologiczny zatrudni asystentkę/higienistkę stomatologiczną do pracy na 1/2 etatu z możliwością przejścia na 3/4 etatu.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, rejon Wapienica

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe

  • ukończona szkoła kierunkowa lub w trakcie nauki

  • wiedza z zakresu sterylizacji narzędzi i sprzętu stomatologicznego

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność

  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie stanowiska pracy do zabiegów

  • Przygotowanie narzędzi i materiałów do zabiegów stomatologicznych

  • Przygotowanie pacjenta do zabiegu

  • aktywne asystowanie lekarzom- praca na cztery ręce

  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi

  • rejestracja i rozliczanie pacjentów

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w miłym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 749706306