2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Pomorskie
  5. Badania i rozwój - Stare Pole
Dodane 14 maja 2024

Zatrudnimy: Analityka Laboratorium Fizykochemicznego

Lokalizacja

Stare Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Elstar Fats Sp. z o.o., producent i dostawca wysokiej jakości tłuszczów roślinnych dla przemysłu spożywczego, w związku z rozwojem firmy, poszukuje pracownika na stanowisko: Analityka Laboratorium Fizykochemicznego

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie badań fizykochemicznych surowców wejściowych i gotowych produktów

  • Sporządzanie raportów analitycznych

  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Nadzór ilościowy i jakościowy nad odczynnikami/wzorcami fizykochemicznymi, sporządzanie roztworów substancji chemicznych, zamówienia odczynników i sprzętu laboratoryjnego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe, chemiczne lub pokrewne

  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym odczytywanie metod

  • Predyspozycje osobowościowe - dokładność, precyzyjność, samodzielność, pracowitość, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, terminowość, umiejętność analitycznego myślenia, wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania

Dodatkowym atutem, ale nie przeważającym będzie:

  • Znajomość technik chromatograficznych: chromatografia gazowa GC-FID

  • Znajomość technik spektroskopowych (UV-Vis; IR) i fizykochemicznych analiz klasycznych

  • Praktyczna znajomość wymagań Dobrej Praktyki Laboratoryjnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Do CV należy obowiązkowo załączyć zgodę oraz potwierdzić zapoznanie się z klauzulą informacyjną, którą należy pobrać tutaj: https:// drive.google.com/file/d/1DRG-pogdG8c5RSh9sgWphUTCuE9NLW48/view?usp=sharing

(po http:// usunąć spację)

 Aplikacje bez załączonej zgody oraz klauzuli nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

 Tutaj możesz zapoznać się z naszą polityką prywatności:

https:// www.elstarfats.pl/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Stare Pole,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Stare Pole
ID: 900568733