2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Mokotów
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnię w sklepie Żabka na Mokotowie

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię energiczną, kontaktową osobę w charakterze: Kasjer Sprzedawca

Miejsce pracy: sklep Żabka, Mokotów, ul. Bartycka 61

Obowiązki: obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy;

obsługa kasy fiskalnej;

dokładanie towaru;

dbanie o czystość i estetykę sklepu.

Oczekuję: energii w działaniu ; punktualności; pracowitości i uczciwości; zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków;

Oferuję: pełny etat; umowę o pracę lub zlecenie; minimum dwie osoby na zmianie

Wynagrodzenie: 3500 - 4000 na rękę /w zależności od ilości przepracowanych godzin w miesiącu/

Doświadczenie w handlu mile widziane

Dołącz do naszego Zespołu i pracuj w fajnej i zgranej Ekipie - prześlij swoje CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 897148058