2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ursynów
Dodane 12 maja 2024

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu Żabka.

Wynagrodzenie

32,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do sklepu znanej stabilnej sieci Żabka szukamy odpowiedzialnej osoby na pełen etat.

Miejsce pracy Ursynów.

  • Nie wymagamy doświadczenia , wszystkiego cię nauczymy

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka Polskiego

  • Gotowość do pracy w godzinach 6:00-14:30/14:30-23:00

  • Aktualne badania sanepid (Możliwość ich wyrobienia)

  • Uczciwość

  • Dyspozycyjność

  • Punktualność

  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia

  • Zgrany zespół

  • Wynagrodzenie 27.70 h/brutto

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Elastyczny grafik pracy

  • Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz lottomatu

  • Obsługa klienta według standardów firmy

  • Dbania o czystość stanowiska pracy

  • Utrzymywanie stałej dostępności produktów

  • Przyjmowanie dostaw

  • Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem sklepu

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i wysłania CV, zawartą klauzurą RODO

Kontakt telefoniczny na dole.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 910661505