2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Konstantynów Łódzki
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnię Przedstawiciela Handlowego

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Hurtownia materiałów budowlanych Gold-Trade to firma wielooddziałowa z tradycją na rynku już od 1999 roku.

Specjalizujemy się w :

· dystrybucji materiałów budowlanych na terenie całego kraju

· obsłudze rynku lokalnego oraz inwestycji

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wymagane

• znajomość branży oraz rynku - wymagane

· determinacja i kreatywność w podejmowaniu wyznaczonych zadań i celów

· łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

· umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz zarządzania własną pracą

· samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

· umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

• sprawna obsługa urządzeń biurowych, środowiska  Windows, programów Word i Excel

• prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

· pozyskiwanie i obsługa Klientów z rynku łódzkiego

Pracodawca oferuje:

· stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

· satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami

· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 916620104