2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdynia
  7. Pracownik restauracji fast-food - Oksywie
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię pracowników punktu Bafra Kebab w Gdynia ul.Unruga

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Oksywie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników do punktu Bafra Kebab w Gdynię przy ul.Unruga, Park Handlowy

Stanowisko: Pracownik Punktu Gastronomicznego

Obowiązki:

• Przygotowywanie pysznych posiłków

• Obsługa klienta i terminala

• Zachowanie czystości na punkcie

Co oferujemy:

• Elastyczny grafik, który dostosujemy do Twoich potrzeb

• Wynagrodzenie od 25 zł na godzinę

• Umowa zlecenie

• Wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i zaangażowania

• Premia uznaniowa za Twoją ciężką pracę

• Stałe i jasne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego

• Codzienny posiłek z naszej oferty

Wymagamy:

• Chęci do pracy i nieustannej nauki

• Książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią gastronomicznego świata Bafra Kebab!

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Oksywie
ID: 882642472