2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chwaszczyno
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnię pracownika produkcyjnego

Wynagrodzenie

4 700 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy – zakład produkcji wyrobów biurowych z PCV, Chwaszczyno

Zadania:

- zapewnienie prawidłowego dostarczania materiałów produkcyjnych: cięcie materiału, ustawianie parametrów maszyn zgrzewających, zakładanie elektrod.

Oczekiwania:

- preferowani mężczyźni z okolic Chwaszczyna powyżej 25-50 lat

- minimum średnie wykształcenie (preferowane techniczne)

- zdolności manualne

- ogólny stan zdrowia dobry : zdrowy kręgosłup, zdrowy wzrok.

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

- pracę w stabilnej i nieustannie rozwijającej się firmie, posiadającej nowoczesny park maszynowy.

-wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Prosimy o składanie CV z danymi kontaktowymi na lub kontakt telefoniczny :60*****47

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 765936193