2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gorzów Wielkopolski
Dodane 18 maja 2024

Zatrudnię pracownika na stanowisko kasjer sprzedawca

Wynagrodzenie

3 300 - 3 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię osobę na stanowisko kasjer sprzedawca w sklepie spożywczym w Gorzowie Wielkopolskim, zapraszam do kontaktu.

Justyna

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów na kasie.

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala.

  • Dbanie o dobry wizerunek sklepu i wysoką jakość obsługi klientów.

  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • Sumienność i odpowiedzialność.

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta.

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy.

  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 919020971