2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kosina
Dodane 16 kwietnia 2024

Przeworsk: Zatrudnię Stylistkę paznokci do salonu kosmetycznego

Lokalizacja

Kosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przyjmę od zaraz do pracy pracowitą i uczciwą osobę na stanowisko stylistka paznokci w Salonie Kosmetycznym.

  • Miejsce wykonywania stylizacji: Przeworsk.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów,

  • wykonywanie stylizacji paznokci.

Nasze wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • doświadczenie min. 6 miesięcy,

  • dobra organizacja pracy, punktualność oraz uczciwość.

To oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie.

  • elastyczny grafik.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na maila.

Lokalizacja

Kosina,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kosina
ID: 912212798