2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Górki
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię pracownika biurowego - sprzedawcę

Lokalizacja

Górki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BOFERM, z 25-letnim doświadczeniem w branży rolniczej, poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik biurowy – sprzedawca.

Głównym zadaniem będzie praca biurowa połączona ze sprzedażą produktów do żywienia zwierząt.

Lokalizacja: Górki 13, 08-210 Platerów

Praca w godzinach: pn-pt 08:00-16:00, 10:00-18:00, sob 08:00-14:00

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta

  • Obsługa programu magazynowego

  • Wystawianie dokumentów handlowych (faktury zakupowe, sprzedażowe, paragony) i wprowadzanie ich do systemu

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Sporządzanie ofert handlowych

  • Sprzedaż pasz i dodatków paszowych

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Kontrola stanów magazynowych - zamawianie towaru

Wymagania:

  • Wykształcenie – minimum średnie

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich (obsługa klienta również telefonicznie i mailowo)

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Znajomość rynku rolnego i żywienia zwierząt

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń socjalnych

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV

Lokalizacja

Górki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Górki
ID: 918884246